KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229233
nr 1622 9233
Lars Grandin
(1942-2010), Sverige
Oljemålning, + häfte, "Bro". Signerad, daterad 1991, Utställd på Thielska Galleriet 1993. Olja på duk, 78x98 cm, yttermått inklusive ram: 81x101 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:17:02
27/5 14:21:59
Lars Grandin
Läs mer om Lars Grandin